popielaty blond

Popielaty blond – uzyskaj modny odcień włosów

Włosy w kolorze popielaty blond stają się coraz modniejsze i częściej zauważalne u kobiet. Jest to bardzo ciekawy odcień blondu. Kolor włosów blond jest jednym z najbardziej popularnych i pożądanych kolorów włosów i nie bez powodu. Został szeroko spopularyzowany w filmach, programach telewizyjnych i teledyskach. Jak uzyskać popielaty blond, szczególnie w przypadku, gdy jesteśmy brunetkami i zmiana koloru jest dla nas trudna. Jak dobrać odpowiednią farbę?

Włosy w kolorze popielaty blond

Popielaty blond kolor włosów waha się od jasnego do ciemnego blondu z nutą jasnobrązowego lub szarawego brązu. Dzieje się tak dlatego, że kolor popielaty blond to mieszanina innych kolorów, takich jak platyna, złoto lub srebro.

Popielate blond włosy to rodzaj koloru włosów, który staje się coraz bardziej popularny. Charakteryzuje się jasnozłotym kolorem z popielatym odcieniem. Jak wspomnieliśmy, popielaty blond kolor waha się od jasnozłotego brązu do platyny.

Powodem, dla którego ten kolor stał się tak popularny, jest to, że nie przypomina żadnego innego odcienia blondu, a także nie jest zbyt daleki od naturalnych kolorów brunetki. Osoba o włosach w tym kolorze wyraźnie więc może wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie nadal wyglądać naturalnie.

Popielate blond włosy to kolor uniwersalny i można go łączyć z wieloma różnymi odcieniami. Wiele celebrytów przyjęło ten kolor, w tym Jessica Alba, Jennifer Lopez i Elle McPherson.

Niektórzy uważają, że włosy popielatego blondu wyglądają na wyblakłe lub matowe, ale może to zależeć od wybranego odcienia popielatego blondu. Istnieje wiele różnych kolorów popielatych blondów, takich jak ciepłe lub chłodne odcienie, które można ze sobą mieszać, aby uzyskać bardziej wyjątkowy wygląd. Aby uzyskać popielaty platynowy wygląd, Twoja stylistka musi użyć wybielacza na ostatnim etapie procesu farbowania.

Jak farbować włosy na popielaty blond?

Poznaj szczegółowe instrukcje krok po kroku dotyczące farbowania włosów na popielaty blond.

Czego będziesz potrzebować:

  • Rozjaśniacz do włosów

  • Blond Farba do włosów (odcień blondu pasujący do Twojego naturalnego koloru)

  • Rękawiczki foliowe

  • Miska lub garnek wystarczająco duży, aby zanurzyć głowę w wodzie

  • Ręcznik

Marzysz o popielatych blond włosach? Musisz liczyć się z tym, że nie przychodzi to łatwo. Uzyskanie idealnego popielatego odcienia wymaga dużo czasu i wysiłku. Skutecznym rozwiązaniem jest udanie się z tym do salonu fryzjerskiego, w którym zadbają o to, aby Twoje włosy przyjęły kolor popielaty blond.