sukienki-wieczorowe

Sukienki wieczorowe na karnawał 2019

Właśnie zaczyna się ten najbardziej roztańczony moment w roku, karnawał. Aż do Tłustego Czwartku, który tym razem wypada 28 lutego 2019 roku, będziemy się bawić na różnego rodzaju prywatkach, przyjęciach, nawet balach. Oczywiste jest, że niezależnie od rozmachu imprezy każda z nas będzie chciała błyszczeć. I to właśnie z tego powodu przedstawiamy nasze zestawienie trzech sukienek wieczorowych na karnawał 2019. Łączy je kilka rzeczy: wszystkie są wieczorowe, modne i kobiece, a także każdą z nich można kupić w sklepie Eye4Fashion.

Już wiemy, gdzie są tamte prywatki – sukienki na domówkę

Domówki to nieformalne okazje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by i na nie przygotowywać się starannie. Na tego rodzaju wyjście proponujemy strój wygodny, a jednocześnie wciąż w imprezowym stylu. Sukienki wieczorowe sprawdzą się tutaj idealnie! W końcu nie wiadomo, czy wieczór skończy się na pogaduchach na kanapie, czy może towarzystwo przeniesie zabawę do klubu. W obu sytuacjach świetnie sprawdzi się wieczorowa sukienka wzorzysta Potis & Verso Mesa. Klasyczna mała czarna z materiału o lekko połyskującej, ornamentowej fakturze, uszyta z elastycznej dzianiny zostanie imprezowym kameleonem, ale na pewno nie będzie krępowała ruchów.

Dla nas ten twist – sukienki wieczorowe na potańcówkę

Jeszcze nie bal, już nie zwykłe przyjęcie – potańcówki w lokalach, restauracjach czy hotelach mają to do siebie, że często ciężko trafić ze strojem odpowiednim na nie. Z tego powodu skup się nie na tym, by dopasować się do reszty gości, ale by zapewnić sobie maksymalną radość z takiego rodzaju zabawy. Wybierz strój, który będzie pięknie układał się w tańcu. Te wymagania spełnia sukienka wieczorowa Potis & Verso Neapol. Jej spódnica została uszyta z koła. Nie znamy bardziej tanecznego fasonu!

Niech żyje bal – sukienki wieczorowe na wielkie wyjście

Jeśli planujesz wyjście na elegancki bal, zadbaj o to, by sukienka wieczorowa na tę okazję była równie imponująca. Czy może być coś lepszego, niż długa do ziemi, lekko dopasowana czarna suknia z krótkimi, fantazyjnymi rękawami? Nie sądzimy. Zwłaszcza jeśli uzupełni się ją długimi czarnymi rękawiczkami z atłasu. Stąd nasza ostatnia propozycja – czarna sukienka z kwiatami 3d AK Paola.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj imprezy się wybierasz, pamiętaj – sukienka wieczorowa na karnawał to nie wszystko. Warto podkreślić ją gustownymi dodatkami, zadbanymi butami. Nie bez znaczenia będzie też odpowiednia fryzura i modny, a przede wszystkim trwały makijaż. Kiedy zbierzesz te elementy razem, będziesz mogła ruszyć do tańca. Życzymy szampańskiej zabawy na cały karnawał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *