sukienki-wieczorowe

Sukienki wieczorowe na karnawał 2019

Właśnie zaczyna się ten najbardziej roztańczony moment w roku, karnawał. Aż do Tłustego Czwartku, który tym razem wypada 28 lutego 2019 roku, będziemy się bawić na różnego rodzaju prywatkach, przyjęciach, nawet balach. Oczywiste jest, że niezależnie od rozmachu imprezy każda z nas będzie chciała błyszczeć. I to właśnie z tego powodu przedstawiamy nasze zestawienie trzech sukienek wieczorowych na karnawał 2019. Łączy je kilka rzeczy: wszystkie są wieczorowe, modne i kobiece, a także każdą z nich można kupić w sklepie Eye4Fashion.

Już wiemy, gdzie są tamte prywatki – sukienki na domówkę

Domówki to nieformalne okazje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by i na nie przygotowywać się starannie. Na tego rodzaju wyjście proponujemy strój wygodny, a jednocześnie wciąż w imprezowym stylu. Sukienki wieczorowe sprawdzą się tutaj idealnie! W końcu nie wiadomo, czy wieczór skończy się na pogaduchach na kanapie, czy może towarzystwo przeniesie zabawę do klubu. W obu sytuacjach świetnie sprawdzi się wieczorowa sukienka wzorzysta Potis & Verso Mesa. Klasyczna mała czarna z materiału o lekko połyskującej, ornamentowej fakturze, uszyta z elastycznej dzianiny zostanie imprezowym kameleonem, ale na pewno nie będzie krępowała ruchów.

Dla nas ten twist – sukienki wieczorowe na potańcówkę

Jeszcze nie bal, już nie zwykłe przyjęcie – potańcówki w lokalach, restauracjach czy hotelach mają to do siebie, że często ciężko trafić ze strojem odpowiednim na nie. Z tego powodu skup się nie na tym, by dopasować się do reszty gości, ale by zapewnić sobie maksymalną radość z takiego rodzaju zabawy. Wybierz strój, który będzie pięknie układał się w tańcu. Te wymagania spełnia sukienka wieczorowa Potis & Verso Neapol. Jej spódnica została uszyta z koła. Nie znamy bardziej tanecznego fasonu!

Niech żyje bal – sukienki wieczorowe na wielkie wyjście

Jeśli planujesz wyjście na elegancki bal, zadbaj o to, by sukienka wieczorowa na tę okazję była równie imponująca. Czy może być coś lepszego, niż długa do ziemi, lekko dopasowana czarna suknia z krótkimi, fantazyjnymi rękawami? Nie sądzimy. Zwłaszcza jeśli uzupełni się ją długimi czarnymi rękawiczkami z atłasu. Stąd nasza ostatnia propozycja – czarna sukienka z kwiatami 3d AK Paola.

Podsumowanie

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj imprezy się wybierasz, pamiętaj – sukienka wieczorowa na karnawał to nie wszystko. Warto podkreślić ją gustownymi dodatkami, zadbanymi butami. Nie bez znaczenia będzie też odpowiednia fryzura i modny, a przede wszystkim trwały makijaż. Kiedy zbierzesz te elementy razem, będziesz mogła ruszyć do tańca. Życzymy szampańskiej zabawy na cały karnawał!

Materiał partnera

Dodaj komentarz