depilacja laserem

Depilacja laserem Vectus

Masz już dość tradycyjnej depilacji maszynką, która nie daje pożądanych efektów i należy ją często powtarzać? Ze względu na dużą bolesność wosk też nie jest opcją dla Ciebie? Zapoznaj się z depilacją laserową Vectus – pokochasz to rozwiązanie!

Na czym polega depilacja laserem Vectus?

Depilacja laserem Vectus to bardzo efektywna i trwała metoda pozbycia się uporczywego owłosienia z różnych miejsc na ciele. Jest w 100% bezpieczna i prawie bezbolesna, a to za sprawą nowoczesnego systemu chłodzącego umieszczonego w głowicy lasera. Spieszysz się? Nie szkodzi – końcówka o zwiększonym przekroju umożliwia depilację nawet dużych powierzchni już w kilka minut. Laser pracuje na długości fali 810 mm, co gwarantuje trwałe usunięcie włosów. Ponadto laser Vectus wyposażony jest w czytnik SkinTel, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta. Taka funkcja umożliwia dostosowanie parametrów zabiegu indywidualnie pod każdego pacjenta, a tym samym – zniwelowanie np. ryzyka poparzenia.

Dla kogo jest depilacja laserem Vectus?

Depilacja laserem Vectus sprawdzi się w przypadku każdego fototypu skóry, również na skórze opalonej. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do zabiegu, w skład których wchodzi m.in. ciąża i karmienie piersią, bielactwo, łuszczyca, aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe czy grzybicze skóry, jak również przyjmowanie leków światłouczulających. Więcej na ten temat z pewnością przekaże Ci specjalista w SPA.

O czym trzeba pamiętać po skończonym zabiegu?

  • Po zabiegu przez ok. 4 tygodnie nie należy korzystać z sauny i solarium oraz brać gorących domowych kąpieli.
  • Musisz pozwolić swojej skórze na kompletną regenerację – dbaj o nią, używając także delikatnych, niepodrażniających kosmetyków.
  • Nie zakładaj obcisłych ubrań i wybieraj materiały, które pozwolą Twojej skórze oddychać.
  • Nie usuwaj odrastających włosów za pomocą pęsety, wosku, maszynki czy depilatora.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Aby uzyskać jak najlepsze efekty, zabieg należy powtarzać 3-4 razy w odstępach od 4 do 10 tygodni. Co ważne, zabiegi można wykonywać o każdej porze roku. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być trochę zaczerwieniona, ale nie martw się – to normalny objaw, który szybko zniknie.

Materiał partnera

Dodaj komentarz