sonoqueen

SonoQueen – lifting ultradźwiękami

Nie ma na świecie kobiety, która nie chciałaby niczego poprawić w swoim wyglądzie. Każda z nas, niezależnie od wieku, pragnie być piękną pod każdym względem. Ta potrzeba jest niekiedy priorytetem w naszym życiu. Niestety jest jeden czynnik, który niweluje nasze chęci. To niezależny od nas problem, na który póki co, nie ma sposobu. Upływ czasu – najgorszy wróg każdej kobiety. Od lat kobiety dążą do tego, aby zachować swoja młodość, a także świetną figurę. Część z nas katuje się mozolnymi ćwiczeniami i dietami. Niestety, czasami nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. Ale czy oznacza to, że na tym kończy się Twoja walka o lepsze ciało?

Niezwykła moc SonoQueen?

Zapytaliśmy ekspertów z kliniki medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu, jak można zachować swoją młodość i szczupłą sylwetkę. Specjaliści jednogłośnie stwierdzili, że takim wymaganiom może sprostać jedynie SonoQueen. Ale czym tak właściwie ono jest?

SonoQueen jest zabiegiem rekomendowanym przez wielu ekspertów w dziedzinie piękna. To właśnie ta nowoczesna technologia bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała może dostarczyć energię ultradźwiękową, która dotrze do tych najgłębszych warstw skóry. Dzięki temu uzyskasz na swoim ciele efekt liftingu bez zastosowania skalpela. Zastosowanie innowacyjnej technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli bardzo wysokich ultradźwięków, pozwala osiągnąć pogłębiający się w czasie efekt napięcia Twojej skóry. Zabieg ten jest atrakcyjny dzięki braku konieczności odbycia rekonwalescencji pacjenta.

Co możesz zyskać?

Zabieg SonoQueen opiera się na działaniu skoncentrowanej fali ultradźwiękowej. Mowa tu o efekcie termicznym, a także mechanicznym. To właśnie dzięki nim dochodzi do rozpoczęcia procesu kolagenogenezy, który jest regeneracją zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczania tkanek. O najwyższej skuteczności decyduje przede wszystkim to, że zarówno regeneracja, jak i ujędrnianie zachodzą na poziomie aż trzech warstw skóry. Oznacza to, że SonoQueen działa na poziomie skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej. Powstający efekt przypomina lifting, tyle że odbywa się on bez jakiejkolwiek operacji. Nie musisz więc obawiać się blizn pooperacyjnych!

W czym może pomóc Ci zabieg SonoQueen?

Zabieg z wykorzystaniem SonoQueen wskazany jest przede wszystkim dla osób zmagającymi się z nadmierną tkanką tłuszczową, która mimo diet i ćwiczeń pozostaje bez zmian. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu możesz także pozbyć się nadmiaru skóry ze swoich powiek, a przy tym zmarszczek. Eksperci MediArt Clinic potwierdzają także widoczny efekt rozświetlenia i ujędrnienia skóry pacjenta. SonoQueen może być stosowany na różnych częściach naszego ciała – od ud, aż po twarz!

Jak odpowiednio przygotować się do zabiegu?

Przed przystąpieniem do zabiegu należy umówić się na konsultację z naszym specjalistą. To właśnie dzięki niemu dowiesz się, jak będzie wyglądał i przebiegał w całości zabieg. Dodatkowo nasz ekspert rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości i postara się odpowiedzieć na nurtujące pytania. Zabieg SonoQueen nie wymaga specjalnych przygotowań. Po jego wykonaniu nie należy również jakoś szczególnie przechodzić procesu rekonwalescencji. Warto pamiętać o tym, że fale ultradźwiękowe wnikają głęboko, ale nie uszkadzają wewnętrznych warstw skóry pacjenta. To właśnie dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny, a także bezbolesny.

Materiał partnera

Dodaj komentarz