slub kwiaty

Jakie kwiaty dobrać do sukni w kolorze écru?

Piękno niejedno ma imię. To hasło znamy wszyscy. Znamy także kompletnie nietrafione połączenia kwiatów i sukni, zwłaszcza sukni ślubnych. Aby uniknąć tego typu problemów, warto zastanowić się jakie bukiety i rodzaje kwiatów pasują do konkretnej sukni. Tym razem na warsztat weźmiemy kolor écru. Oto kwiaty doskonałe na wyjątkowe okazje.

Może róże?

Róże to klasyka, ale jakże piękna i wykwintna. Suknia w kolorze écru zwykle jest właśnie taka. Dlatego ta klasa i styl mogą zostać w sposób szczególny podkreślona. Warto jednak zadbać o styl, w którym odbywa się uroczystość i nie wybierać sukni oraz kwiatów niewłaściwie z przeznaczeniem estetyki. Róże do sukni écru mogą być czerwone, lecz ich zbyt silna forma może zburzyć wizerunek. Na delikatniejsze okazje, lepiej wybrać jasny róż, który doskonale podkreśli charakter sukienki i koloru.

Może frezje?

Ciekawym pomysłem jest jedna z wiązanek ślubnych od kwiaciarni Amarant. Oto bowiem widzimy frezje, mało popularne podczas ślubów, w asyście sukni écru. To strzał w dziesiątkę! Delikatność i inność frezji podkreślają to, co wszyscy uznajemy za klasę, a zatem doskonale pasuje do wielu estetyk i tej jednej, jedynej sukni écru. Frezje to niezwykłe kwiaty, dlatego warto byłoby „zaangażować” je w ten wyjątkowy czas.

Może gipsówka?

Ciekawe połączenie, delikatne, ale wiele mówiące. Mowa o gipsówce oraz écru, choć sama ona lepiej pasuje do sukni śnieżnobiałej. W przypadku sukienki écru jest to całkiem zgrabne połączenie, choć warto byłoby wzmocnić bukiet kilkoma różami. Będzie to wyglądało niezwykle imponująco! Gipsówka dobrze pasuje do ślubu w stylu boho lub vintage, co sprawia, że wraz z suknią écru będzie doskonałym dodatkiem do pięknej panny młodej.

Wybór bukietu na ślub to poważna i trudna sprawa, jednak niewątpliwie nie wolno się poddawać się decydować na najprostsze rozwiązania. Warto poczytać, pooglądać i zdecydować tak, by wszyscy to na zawsze zapamiętali.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz